Ügyfélszolgálati contact center képviselő
(Szeged)

Azonosító:
110706_HU_2
Munkavégzés helye:
Szeged
Foglalkoztatás:
Teljes munkaidő - Határozatlan idejű

Legyél profi telefonos ügyintéző a Flipnél!

Jó eladó, vagy profi értékesítő vagy? A Flipnél megmutathatod, mire vagy képes! Versenyképes fix alapbér, felső határ nélküli jutalék, lendületes, klassz csapat, jó környezet! Izgalmasan hangzik? Ha ezek tetszenek, akkor lehet, hogy pont Téged keresünk! Olvass tovább...

Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha örömmel vennél részt az alábbi feladatokban:

  • a leendő előfizetők számára kimenő hívásban elszántan értékesítenéd a Flip szolgáltatásait
  • a bejövő hívásokban profin szeretnél ajánlatot, tájékoztatást adni, értékesíteni
  • vágysz arra, hogy szakértő coach közreműködésével fejleszd kommunikációs és értékesítési képességed

Rád van szükségünk, ha rendelkezel:

  • már most jó kommunikációs készséggel és értékesői szemlélettel rendelkezel
  • szeretsz csapatban dolgozni, de egyénileg is tudsz magas szinten teljesíteni
  • eredmény- és célorientált, kitartó, nyitott, rugalmas, lendületes, és pozitív szemléletű vagy
  • minimum középfokú végzettséged és számítógépes felhasználói ismereted van

Amit kínálunk:

  • fix alapbér - már a betanulási időszaktól kezdve
  • motiváló jutalékrendszer
  • extra pénzkereseti lehetőségek (versenyek, ösztönzők)
  • kiemelkedő, egyénileg választható cafetéria rendszer, dolgozói mobil
  • ingyenes szakmai képzések, folyamatos fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, megbízható munkahely, 8 órás munkakör

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha rendelkezel telefonos vagy személyes értékesítési vagy üzletkötői tapasztalattal.

Várjuk jelentkezésed!

Miért jó velünk dolgozni?

Multi háttérrel, de sokkal start-uposabb szemlélettel állunk a munkához, legyen szó értékesítésről vagy technikai supportról.

Egy-két fős csapatokban dolgozunk, szóval munkavégzés közben sem nyom agyon a nagyvállalati légkör.

A stabil, piacvezető háttér neked is jó lehetőség a saját branded építésére és a profi, szakmai fejlődésre.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Itt most végigvezetünk a jelentkezés folyamatán.

Mivel a Flip márka a Telekom tulajdonában van, ezért a kiválasztott pozíció oldaláról egy Telekomos felületre fogunk irányítani, ahol jelentkezni tudsz.

Ezen a felületen először regisztrálnod kell.

A regisztráció után ki kell töltened az adataidat, feltölteni az önéletrajzodat és már készen is vagy!