Team leader
(Budapest)

Munkavégzés helye:
Budapest
Tervezett kezdés:
folyamatos becsatlakozási lehetőség

Legyél Értékesítési csoportvezető a Flipnél!

"A Flip értékesítési csapatába keresünk olyan munkatársat, aki szívesen foglalkozik értékesítéssel, értékesítők és értékesítési csapatok irányításával. Ha munkahelyet keresel, akkor a Flip egy jó döntés. Nálunk mindenkinek tiszta, hogy mit kérünk, és hogy mit adunk cserébe. Mi egy őszinte cég vagyunk. Jó, amit csinálunk. Aki megrendeli, az elégedett vele, mert remek áron lesz sok csatornája, pont jó nete és vonalas telefonja. Szóval a cél rendben van, a csapat is rendben van, és a napjaid is rendben lesznek, pöröghetsz sokfele, nem kell attól félned, hogy unatkozol, vagy hogy nem lesz meg a napi lépésszám."

  • (Csermely András, értékesítési és ügyfélkapcsolati ágazatvezető)

Miért jó velünk dolgozni?

Multi háttérrel, de sokkal start-uposabb szemlélettel állunk a munkához, legyen szó értékesítésről vagy technikai supportról.

Egy-két fős csapatokban dolgozunk, szóval munkavégzés közben sem nyom agyon a nagyvállalati légkör.

A stabil, piacvezető háttér neked is jó lehetőség a saját branded építésére és a profi, szakmai fejlődésre.

Amit kínálunk:

  • egyéni vállalkozói konstrukcióban kiemelkedően magas kereseti lehetőség
  • a megszerzett ügyfelek után állományi jutalék
  • egyéni teljesítmény alapján további juttatások
  • részvételi lehetőség értékesítési képzéseken ingyenesen, mellyel professzionális tudást lehet szerezni
  • hosszú távú karrierlehetőség

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • 2-4 fős értékesítési csapat irányítása, fejlesztése
  • a csapat napi működésének megtervezése és végrehajtás
  • új értékesítők keresése,felvétele
  • értékesítőként részt venni az értékesítési célok elérésében
Most azonnal jelentkezem

A pozíció ellátásához szükséges elvárások, tapasztalatok:

  • fejlesztői, elemzői készség és értékesítés napi működésben
  • kommunikációs képesség
  • oktatási és prezentációs készség
  • magas szintű önállóság a munkavégzésben
  • értékesítésben eltöltött min. 1-3 év
  • rugalmas munkavégzés
  • vállalkozói jogviszony vállalása
Összegyűjtöttünk neked néhány érvet, hogy miért jó vállalkozónak lenni.
i

Személyiségjegyek:

  • határozottság
  • rugalmasság
  • elemzői, fejlesztői szemlélet
  • pozitív szemlélet és gondolkodásmód
  • kapcsolatteremtő készség, nyitottság
  • emberközpontúság
  • önfejlesztési készség
  • együttműködési készség

Te is szívesen dolgoznál a csapatunkban? Jelentkezz!

Várjuk az önéletrajzodat!

Tetszik az egész, de lövésed sincs, hogyan kell elindítani egy egyéni vállalkozást?
Adunk pár linket, ami segíthet az ügyintézésben.

Az egyéni vállalkozás indítását bejelentheted itt:

Az adózási kérdéseknek utánanézhetsz itt:

A hatósági erkölcsi igazolványt többféle módon is igényelheted:

Elsőre lehet, hogy bonyolultnak tűnik, de mi mindenben szívesen segítünk. És miután sikerült létrehoznod az egyéni vállalkozásodat, utána kiélvezheted az ezzel járó szabadságot!

Ha érdekel a pozíció:

  • Küldj egy e-mailt a karrier@flip.hu -ra.
  • Csatolmányként add hozzá az önéletrajzodat.
  • A tárgy mezőbe írd be a várost ahol dolgozni szeretnél
    (akár többet is) és a pozíciót, amire pályázol.
    Példa: Team leader — Budapest
    Tájékoztatunk, hogy amennyiben a karrier@flip.hu címre elküldöd a pályázatod úgy elfogadod a Magyar Telekom Nyrt személyes adatok kezelésére vonatkozó szabályzatát (GDPR más néven Általános Adatvédelmi Rendelet) melyet lentebb olvashatsz.