Műszaki szolgáltatási szaktechnikus
(Budapest)

Munkavégzés helye:
Budapest
Foglalkoztatás:
Teljes munkaidő - Határozatlan idejű

Legyél Műszaki szolgáltatási szaktechnikus a Flipnél!

Ha érdekel a jövő technológiája és szívesen dolgoznál velünk egy összetartó csapat tagjaként, csatlakozz hozzánk! Mindehhez lelkes, dinamikus és elkötelezett kollégákra van szükségünk, akik ügyfeleink részére elérhetővé teszik a digitális újdonságokat.

Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét és ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat. Ha csapatunkban Te is szívesen dolgoznál azért, hogy az ügyfelek örömmel használják a telekommunikációs újdonságokat, mindemellett érdekelnek a digitális újdonságok és aktívan használod a mobilalkalmazásokat, ha nem ijedsz meg a pörgős napoktól, csatlakozz csapatunkhoz!

Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha örömmel vennél részt az alábbi feladatokban:

  • TV, internet- és telefonszolgáltatások létesítési és hibaelhárítási feladatainak ellátása lakossági ügyfeleknél
  • Munkavégzés föld feletti és közös oszlopsoros hálózaton

Rád van szükségünk, ha rendelkezel:

  • Legalább középfokú végzettséggel
    (érettségi szükséges)
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Tapasztalattal réz, optika, koax technológiákban, ügyfélnél történő létesítésben, hibaelhárításban
  • Adatátviteli ismeretekkel
  • IP technológiai gyakorlattal
  • Számítástechnikai ismeretekkel

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • Ügyfélközpontú vagy, szeretsz segíteni másoknak
  • Nem riaszt a magasban végzett munka

Cserébe lehetőséged lesz:

  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomagban részesülni (laptop, mobil, egyéni képzési keret, kafetéria, biztosítás, üdülési lehetőség, stb.)
  • Igénybe venni munkatársi kedvezményeinket
  • Folyamatos szakmai fejlődésre és versenyképes szakmai tudás megszerzésére
  • Részt venni különböző képzéseken, tréningeken
  • Dinamikus csapatban dolgozni

Miért jó velünk dolgozni?

Multi háttérrel, de sokkal start-uposabb szemlélettel állunk a munkához, legyen szó értékesítésről vagy technikai supportról.

Egy-két fős csapatokban dolgozunk, szóval munkavégzés közben sem nyom agyon a nagyvállalati légkör.

A stabil, piacvezető háttér neked is jó lehetőség a saját branded építésére és a profi, szakmai fejlődésre.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Itt most végigvezetünk a jelentkezés folyamatán.

Mivel a Flip márka a Telekom tulajdonában van, ezért a kiválasztott pozíció oldaláról egy Telekomos felületre fogunk irányítani, ahol jelentkezni tudsz.

Ezen a felületen először regisztrálnod kell.

A regisztráció után ki kell töltened az adataidat, feltölteni az önéletrajzodat és már készen is vagy!